جانشین کره کاکائو (CBS)

نوعی چربی و روغن است که به طور گسترده در تولید شکلات مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان جانشین کره کاکائو می باشد. روغن جانشین کره کاکائو از روغن نارگیل و یا از هسته پالم تولید و تشکیل شده است جانشین کره کاکائو راحتتر از کره کاکائو استفاده می شود زیرا در دمای بالاتر ذوب می شود سریع و عالی در دهان ذوب شده و احساس خنکی و رضایت بخشی در دهان بجا می گذارد محبوبیت جانشین کره کاکائو به دلیل قیمت کمتر و مزایای سلامتی بیشتر به تدریج در سراسر جهان رو به افزایش می باشد. سی بی اس دارای نقاط ذوب مختلف است ولی به طور معمول دارای نقطه ذوب در حدود 34-38 درجه سانتی گراد می باشد.

سی بی اس CBS قالبی :

ذوب شدن کره کاکائو در شکلات و سپس اجازه دادن به آن برای سرد شدن ومحکم شدن باعث شکل گیری اشکال مختلف در قالب می شود.

سی بی اس CBS روکشی :

روغن جانشین کره کاکائو روکشی که نوع مقاوم تر به حرارت می باشد و نقطه ذوب بالاتری دارد در شکلاتهای روکش محصولات استفاده می شود.کاربردهای روغن جانشین کره کاکائو :

- شکلات
- فیلینگ
- خامه قنادی
- روکش شکلاتی

فروش عمده جانشین کره کاکائو :

به طور معمول CBS در کارتن های با وزن 20 کیلوگرم و 25 کیلوگرم خالص بسته بندی شده است. که در تناژهای مختلف قابل عرضه می باشد. ضروری است که CBS در بسته بندی اصلی در مکانی خنک ، تهویه مناسب و خشک نگهداری شود. نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب یا نور روز باشد. ما بطور مستقیم جانشین کره کاکائو (CBS) را از تأمین کنندگان قابل اعتماد مستقر در مالزی تهیه می کنیم و از این رو مشتریان گرامی می توانند جهت خرید عمده سی بی اس CBS با ما تماس بگیرند .
با ما تماس بگیرید
certificate-logos

مـحـصولات مرتـبـط دیـگـر

کره کاکائو