گوارگام

گوآرگام در صنعت غذا از محبوبیت خاصی برخوردار است و در طیف گسترده‌ای از محصولات غذایی از جمله بستنی، لبنیات، سس، غذای حیوانات خانگی، نودل‌ها و محصولات نانوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. محبوبیت گوارگام به دلیل خواص متنوع آن از جمله قوام دهندگی، قابلیت حفظ رطوبت، گرانروی بالا و جلوگیری از تشکیل کریستال است. گوارگام مانع از ذوب شدن سریع بستنی و تشکیل کریستال‌های یخ می‌گردد. در صنعت نانوایی، گوارگام به حفظ رطوبت و افزایش طول عمر محصول کمک می‌کند. به طور مشابه، از این ترکیب به دلیل گرانروی خاص آن در تولید غذایی استفاده می‌شود.

خصوصیات گوارگام

به دلیل این ‌که گوآرگام دارای خواص و مزایای متعددی است، این ترکیب دارای مصارف زیادی در صنایع مختلف مانند منسوجات، روغن، کاغذ، غذا، داروسازی، صنایع آرایشی، مواد منفجره و بسیاری از صنایع دیگر بوده که در حال حاضر از گوآرگام و همچنین محصولات جانبی آن برای تولید آن‌ها استفاده می‌کنند. این خواص پودر گوآرگام نه تنها به دلیل بافت و ظاهر آن‌ها در تهیه محصولات متنوع مفید است، بلکه محصولات جانبی آن نیز به دلیل مزایای احتمالی آن برای سلامتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت گوارگام

گوارگام در مقایسه با دیگر غلیط کننده‌ها و تثبیت کننده‌ها نسبتا مقرون به صرفه‌تر بوده و به عنوان یک غلیظ کننده ، نرم کننده و ترکیب امولسیفایر استفاده می‌شود. بنابراین، بهبود کیفیت محصول شما با پودر گوآرگام امکانپذیر است.

گوارگام هندی

گوآرگام بهترین عامل تثبیت کننده‌ای است که معمولا از دانه‌های خوشه‌ای یا گوآر حاصل شده و تاحد زیادی در کشور هند تولید می‌شود. مزایای دانه‌های گوآر بسیار زیاد است. پودر گوآرگام به منظور تهیه اقلام غذایی پخته شده بدون گلوتن نیز استفاده می شود.

صمغ گوار

صمغ گوآر یا همان گوارگام عمدتا از دانه‌های گوآر با انجام فرایندهای مختلف مانند هیدراسیون، غربالگری، آسیاب کردن و پاک کردن پوست بسته به نیاز صنعت استخراج می‌شود. این ترکیب استخراج شده از دانه‌های گوآر دارای خواص عالی مانند خواص تثبیت کنندگی و ضخیم شوندگی است. گوار گام عمدتا در صنایعی مانند صنایع غذایی، صنایع خوراک دام و دیگر صنایع مشابه استفاده می‌شود. گوارگام هشت برابر خواص ضخیم شوندگی بیشتری نسبت به نشاسته ذرت دارد.

وارد کننده گوارگام

ما یکی از وارد کنندگان پودر گوارگام در ایران هستیم. به عنوان عرضه کننده معتمد پودر گوآرگام، ما این محصول را با بهترین کیفیت در درجات مختلف ارائه می‌کنیم. در نتیجه تمرکز مداوم ما بر روی کیفیت همه محصولات هست.

بسته بندی

بسته بندی با پر کردن محصولات در کیسه‌های با اندازه مناسب و با اندازه‌های استاندارد انجام می‌شود. بسته بندی کارامد به منظور اطمینان از کیفیت و امنیت محصول در طول انتقال و ذخیره سازی در تاسیسات تولیدی ما انجام می‌گیرد. ما محصولات عمده پودر گوآرگام را در اندازه بسته بندی انعطاف پذیر ارائه می‌کنیم. کیسه‌های 25 کیلویی این پودر و همچنین کیسه‌های کاغذی چند جداره نیز قابل دسترس است.

مصارف گوارگام

پودر گوآرگام به طور گسترده در صنایع غذایی و خوراک دام مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از پر مصرف ترین مواد اولیه صنایع غذایی می باشد.

در ساخت نودل‌ها: برای بهبود فرم، بافت و حفظ رطوبت

در ساخت سس و دسر: به منظور بهبود خاصیت جریان و به عنوان غلیظ کننده و تثبیت کننده امولسیون

در تولید سوپ: به عنوان تثبیت کننده و ضخیم کننده

در تولید بستی: به منظور جلوگیری از چسپندگی بیش از حد و جذب آب آزاد

در گوشت: به عنوان قوام سوسیس، جذب کننده آب مازاد، بهبود نرخ جریان، جلوگیری از حرکت و جدا شدن ذرات گوشت از هم

در نوشیدنی‌ها: به منظور بهبود عمر ماندگاری، کنترل گرانروی و بهبود حس در دهان و بدن

در پنیر فراوری شده: به عنوان تثبیت کننده و برای بهبود طعم و بافت

در محصولات لبنی / بستنی: به منظور ارائه بافت نرم و خامه‌ای، جلوگیری از تشکیل کریستال یخ و ذوب شدن آهسته

در محصولات نانوایی: بهبود حفظ رطوبت، افزایش عمر ماندگاری و بهبود ساختار و بافت

در غذای حیوانات خانگی: به منظور بهبود گرانروی غذا حیوانات خانگی

قیمت گوارگام

گوارگام در مقایسه با دیگر غلیط کننده‌ها و تثبیت کننده‌ها نسبتا مقرون به صرفه‌تر بوده و به عنوان یک غلیظ کننده ، نرم کننده و ترکیب امولسیفایر استفاده می‌شود. بنابراین، بهبود کیفیت محصول شما با پودر گوآرگام امکانپذیر است.

خرید گوارگام

دیدگاه مصرف کننده در صنعت غذا به سرعت در حال تغییر است. امروزه، مصرف کنندگان آگاهی بیشتری داشته و خواهان مصرف بهترین ترکیبات در رژیم غذایی خود هستند. خرید پودر گوارگام بهترین گزینه برای بهبود کیفیت محصولات شما می باشد.

فروش عمده گوارگام

شرکت آوین تجارت کوشا یکی از بهترین گزینه در فروش پودر گوارگام با کیفیت عالی می باشد. می‌توانید اقلام غذایی خود را با پودر گوآرگام با قدرت بیشتری تهیه کنید. پودر گوارگام مقرون به صرفه بوده و جایگزین بهتری برای نشاسته ذرت است.

محصولات دیگر

زانتانگام
پودر ژلاتین
کاراگینان
آگار